Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan vagy milyen szerrel...

Hogyan vagy milyen szerrel távolitsak el folt szineződést és sár foltot?

Figyelt kérdés

Egy vászon cipőről lenne szó , a talpa eléggé sáros volt mivel esős idő volt és ahova léptem elég vastag foltokat hagyott a cipő fehér szinű talpán , sikáló kefével probáltam letőrőlni jol allaposan hozá még domestost is raktam mivel azzért valamennyire kiszedte a feket sár foltot de sajnos vékony fekete szízeződést nem tudtam kiszedni , de mien szerel lehetne hogy hofehér legyen a cipő talpa mint uj korában ? Baba popsi kendő kitugya szedni a vékony foltot vagy ez hülyeség ?

És a cipőm tőbbi része az meg vaj szinű vászon mikor alul a talprészen sikáltam a zöld szinű domestot akkor a vászon részre is került és a vajszinű vászinon került zöld szineződés , na ezt hogyan lehet kiszedni ? Mosogépbe nem rakhatok cipőt igaz ?


2016. jún. 13. 19:44
 1/3 anonim válasza:

1: Nnnnnnneeeeee használj ilyenekre domestos-t. Egyrészt tönkreteszi a vásznat, ha rámegy, másrészt rohadtul nem erre való.

2: A babakendő kímélő. Nem nehezen eltávolítható foltokra, szennyeződésre tervezték, hanem babáknak.

3: A cipő anyagától és jellegétől függ, hogy lehet-e gépben mosni. Ha olyasmi, mint egy tornacipő, akkor beteheted a mosógépbe, de csak magában. Mást ne moss együtt vele.

2016. jún. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egyébként a cipőt 4 napja vettm az Office Shopban és a cipőm márkája Lacoste (krokodilos), esetleg erre a márkájura van olyan modszer hogyan tiszticsam ?

Tavaj itt vettem csak akkor sötét kék szinben de a tavalyi ellégé kifakult azzon már gondolom segiteni nem lehet ? De az ujat amit pár napja vettem szinte még uj valahogy biztos van rá megoldás hogy a zöld szinezéket valami szer kivegye ?

2016. jún. 14. 09:11
 3/3 A kérdező kommentje:
A cif esetleg valamit segiteni a rózsaszin szinű cif vagy a régi hagyományos a fehér ? Vagy hagyam méjobban elszineződik vele ?
2016. jún. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!