Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Avas olajat hogyan lehet...

Avas olajat hogyan lehet kimosni frottir törölközőből?

Figyelt kérdés

Beáztattam màr mosógèlbe, semmi. Domestosos vízbe is, ugyanúgy ott maradt a szag.

Mivel lehetne kimosni?


2016. ápr. 2. 18:36
 1/8 rionen válasza:
Jar-ba, vagy valami mosogató szerbe. De lehet, hogy már csak képzeled. Inkább dobd ki.
2016. ápr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megprobalom a mosogatoszeres aztatast.

Sajnos bedoltem mas kismamam tanacsanak es olyan babaolajat hasznaltam, ami napraforgoolaj alapu. Ezaltal a torolkozore is jutott boven ami beavasodott...

Koszi a tippet.

2016. ápr. 2. 21:00
 3/8 gomzoli ***** válasza:
A trisó is nagyon jó zsíroldó, meg a mosószóda is. Meleg vizes tömény oldatban pár órás áztatás jó eséllyel minden olajat kiold. Utána illatos öblítővel átmosva minden újra jó lesz.
2016. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Kiprobalom!
2016. ápr. 3. 20:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!

Ha valakinek kell majd otlet, akkor nyugodtan kiprobalhatja a mososzodas aztatast.

Szuper 😊

2016. ápr. 11. 19:28
 6/8 gomzoli ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült!
2016. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gomzoli ***** válasza:

A mosószódás áztatás egyébként nem csak ruhafélékhez jó.

Van úgy, hogy a tepsi, amiben hús sült, szinte reménytelennek kinézően teleragadt a zsíros leégett-lesült szafttal. Ebbe 1-2 evőkanálnyi mosószódát elhintesz, és meleg vízzel felengeded, egy ideig áztatod, majd meglátod milyen könnyen kidörzsölhető belőle a leragadt réteg.

2016. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippet, kiprobalom 😊
2016. ápr. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!