Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ráborult a padlóra a felmosóví...

Ráborult a padlóra a felmosóvíz és csúnya lett az illesztéseknél. El lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Lefotóztam az említett padlórészt: [link] Kb a háromnegyede ömlött ki a felmosóvödörnek de azonnal felitattam és lehet buta ötlet volt de hajszárítóval is utánaszárítottam, hogy biztosan ne maradjon nedves. Viszont elég csúnya maradt utána, remélem idővel kevésbé fog látszani. Nagyon hálás volnék ha valaki tudna néhány tippet adni mivel gyorsíthatnám meg a folyamatot, ha ez lehetséges. Köszönöm.
2016. márc. 31. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Hátha kiszárad..szerintem várj egy-két napot. Hogy került oda víz? Parkettát nem szabad felmosni.
2016. márc. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Laminált padló, én úgy tudom azt szabad fölmosni, de lehet már eleve itt rontom el a dolgot. :) Amúgy miközben kicsavartam megbillet a vödör és úgy ömlött ki.
2016. márc. 31. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Laminált padlóval nem szabadna így felázni, főleg ha azonnal felitatod. Jól van lerakva? Csak mert olyan, mintha befolyt volna alá a víz, és onnan ázott volna. Nem szabadba résnek lenni sehol!

Mást nem tudsz csinálni, csak várni, hogy kiszáradjon, reméljük nem fog felpúposodni.

Fél lehet amúgy a lamináltat törölni, de csak nagyon enyhén nedves ronggyal, ami szinte azonnal megszárad, áztatni azt sem szabad, még véletlenül se!

2016. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

a laminált ilyen. ha nincs víz tömítve, akkor a befolyt vizet azonnal felszívja a furnér rész és kezd dagadni.

Talán nem sok vizet kapott, a színe visszajön, de a púposság marad

2016. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is szárítgatod, alatta még most is víz van. Én is úgyjártam vele. Felszedtem a szegőléceket, a padlót megemeltem és egy hőfúvoval szárítgattam. Úgy-ahogy sikerült, de már messziről sem volt az eredeti. Egy éven belül le is cseréltem.
2016. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült azóta elmult a szineződés,kiszáradt?
2020. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!