Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pénzkereseti lehetőségek...

Pénzkereseti lehetőségek varrással?

Figyelt kérdés
Szeretnék varrással foglalkozni, valami érdekes, egyedi, kreativ termékeket késziteni, amikre lenne kereset. Az ágynemű/ruha/zipzár varrás kilőve, ezt rengetegen csinálják a környékemen. Olyasmire gondoltam, mint például betűk varrása, amiből a gyermek nevét lehet kirakni a kiságy fölé. Ha van valakinek egyéb ötlete, kérem ossza meg velem. :)

2016. márc. 11. 23:08
 1/1 anonim válasza:

Én egy 400 fős kis faluban élek, nálunk ilyenből remekül meg lehet élni... Van egy idősebb asszony, aki horgolt állatokat, virágokat és kosárkákat gyárt, és nagyon jól eléldegél belőle... Persze ez nem varrás, de hasonló kézügyességet igényel. Én diák vagyok még, de pl falubelieknek szoktam pulcsikat, poncsókat, sálakat kötni és ez jól jön zsebpénznek, persze annyian nem rendelnek, hogy meg is tudjak élni belőle, de már a kötött holmi nem is annyira divat.

Persze itt falun sokkal könnyebb elhelyezkedni, mint városban, hiszen itt mindenkinek megvan a beosztása, megvan a falu festője, ügyvédje, asztalosa, burkolója, kőművese...

Amit meg ötletként tudnék tanácsolni, az a rongybabák. Tudom, hogy mostanában már a barbi a divat, de az már az én gyerekkoromban is így volt, és imádtam is barbizni, de a kedvenc játékom mindig a Julcsi nevű rongybabám volt, meg édesanyám varrt nekünk mackókat, meg bábokat, amikért szintén odavoltunk, meg nagymamám által készített babaruhákat is imádtuk

Remélem tudtam segíteni:)

2016. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!