Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kék Lenor vagy kék Coccolino...

Kék Lenor vagy kék Coccolino a jobb?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 20:53
 1/9 anonim válasza:
Kék Lenor.Rágebb énis a kék Coccolinot használtam de jo ideje megváltozott az illata, azota kék Lenor.
2016. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lenor. Ezerszer jobb!
2016. márc. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lenor
2016. márc. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%

www.nemetmosoporok.hu

Drága, de minőségben, illatban igencsak "elveri" a magyar piacra gyártottakat...(mosópor, gél, öblítő biztosan, a többi terméket még nem használtuk)

2016. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lenor
2016. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Lenorra szavazok én is!A kék Coccolino nekem nem tetszett már vártam hogy elfogyjon.Most is kék Lenorral mosok és tele a ház a finom illattal!:)
2016. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a narancsos Coccolino a kedvencem! De ha kèkről van szó, akkor bizony Lenor! :)
2016. márc. 10. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy látom a Lenor a győztes, a "német mosóporos "hozzászólónak szeretném mondani,hogy szerintem nincs különbség pl.a Lenornál a magyar és a német között,mert hozattam már kintről is és most már ugyanaz,lehet,hogy régen más volt de szerintem az itthoni is jó minőségű lett.De még a mosószereknél sem érzem azt a nagy különbséget.Jó, az lehet,hogy egy kinti Ariel és Persil teljesen más,de egy Weiser Riese mosógél csak az itthoni Tomihoz hasonlít.Tudom,mert most is azt használok és ha elfogy többet nem is hozatok kintről.Tökéletesen jó az itthoni Ariel is és Tomi is.

2016. márc. 10. 09:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Lenor minőségre jobb (jobban lágyítja a szövetet és tartósabb az illata), de a kék Lenor illata nekem nem tetszik, így a kék Coccolino-t választanám.
2023. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!