Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Müllerben jobb minőségű...

A Müllerben jobb minőségű mosószert/öblítőt kapok? (Persil/Ariel, Silan/Lenor/Coccolino)

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam, hogy a külföldön (Ausztria, No.)vásárolt mosószer, öblítő jobb minőségű. A M. drogériában sok termék nem a magyar piacra készült, ráragasztott magyar nyelvű tájékoztatóval ellátott. Lehet, hogy jobb minőségű, mint amit egyéb üzletekben kapok?
2013. máj. 24. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy igen, jobb minőségű. Biztos lesz, aki meg pont az ellenkezőjét mondja :)
2013. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

régen volt különbség, de már több éve totál egyforma az EU-ban az összetétele. valamint ez is olyan mint bármi más tömegtermelésű cucc, csak dobozt váltanak a gyártáskor és ugyanazt töltik bele.

de legegyszerűbb ha összehasonlítod a dobozon található összetételt és az anyagok sorrendjét.

2013. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb.Pl a fehér coccolinonak még az illata is más.
2013. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 24. 18:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a beszerzéstől függ.Meg kell nézni hol gyártották.

De már sokszor az sem igaz .Az a biztos,amit kint veszel meg .Maguknak nem szállitanak silányat .

2013. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Müllerben valóban kapható úgynevezett kinti öblítő, illetve mosószer, de nagyobbrészt az itthoni forgalmazásúakat lehet kapni. A kinti gyártásúak pl: Kuschelweich öblítő (itthon Coccolino), Dash mosószerek, Persil papírkartonos mosópor, Weißer Riese mosószerek. Sajnos Arielből kinti és Lenorból kiniti nincs, viszont van Lenor mosószer amely Német. Tisztítószerekben több van ami kinti gyártású, illetve papíráru is (wc, konyhai papírtörlő, zsebkendő). Ahogy előttem valaki már írta, meg kell nézni, általában amelyen csak Német szöveg van és rajta külön Magyar matrica, az 99.99%, hogy Német, Osztrák piacra készült. Érdemes a neten is keresgélni, mert van megbízható webáruház is, privátban szíves elküldöm melyik az.
2013. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég vettem a Müllerben Lenor Color mosógélt, Vernel kék (magyar Silan német változata) és Softlan kék öblítőt.


Először is a magyar Silan öblítő sosem vállt be nekünk. Egyszerűen nem volt illata, hiába reklámozták állandóan, hogy megújult.

A Vernel külföldi változat már sokkal jobb, de valahogy többet vártam tőle: enyhe illata van, bár az tarós.


Ami nagyon bevállt, az a Lenor color mosógél és a kék Softlan öblítő: hihetetlen intenzív illatúak a ruhák, a legjobb amit valaha tapasztaltam.

A Softlan egyetlen hibája, hogy szerintem kevésbé puhít, mint például a kék magyar Lenor.

Jelenleg a két kedvenc öblítő:

magyar kék Lenor: nagyon puhít, de nem annyira intenzív illat.

Softlan kék: nagyon erős jó illat, de kevésbé puhít.

2013. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 whi$perer válasza:
Határozottan igen.
2013. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!