Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet NAGYON elhanyagol...

Hogyan lehet NAGYON elhanyagolt sütőt kitisztítani?

Figyelt kérdés
Ez alatt lehet érteni azt hogy többmiliméter vastagon rávan égve a zsír a kosz egy teljes szenes réteget képezve és ilyen habokra stb. teljesen immunis .. Van rá tisztitó cég vagy módszer hogy szinte újszerű állapotra lehessen renoválni a sütőt ? elektromos sütőröl van szó viszonylag modern.Mert ez így már elviselhetetlen anyám éveken keresztül elhanyagolta úgy kb 10 éve .. minden sütésnél undoritó bűz szabadul fel a lakásban, a sütőböl fust árad. nembirom már elviselni

2015. dec. 18. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
72%
Én nem szoktam pontozni, és most sem tettem. És csak az érdekelne, hogy a kandalló üvegén hol a ráégett zsír???
2015. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
27%

Zsír valóban nincs ráégve, csak a korom, nekem azért nem jutott eszembe azzal tisztítani.

De miután eltört, és vágatnom kellett újat, akkor meg is kérdeztem az üvegest, hogy hogyan lehet könnyen tisztítani. És valóban bevált.

Ebből gondolom, hogy a "kox-ot" is oldja.

2015. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!