Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi az a mosógél?

Mi az a mosógél?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolkodok ezen, illetőleg próbálok utána nézni. De nem jöttem rá hogy mi a lényege a mosógélnek, hogy kell használni. Ha azt veszek, akkor nem kell mellé venni mosóport, és öblítőt?! Vagy csak mosópor nem kell mellé? Hátha jobban megérné, de ha venni kell még mellé az alap dolgokat, akkor nem érti miért találták ki. Persze, ezt felesleges firtatni :) Köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 30. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

3 féle mosószer van:

-Por

-Kapszula

-Folyékony (gél)


Te választod ki, neked melyik a szimpatikus.

Én próbáltam a folyékony Persilt, de nem vált be, visszatértem a porhoz.

2015. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

A mosógél az a gél állagú mosószer. A kapszulában is az van csak könnyebb adagolni.

Én az ára alapján szoktam eldönteni, melyiket választom:)

Annyi, hogy a porhoz tehetsz mosószódát, ami olcsóbb mint a por, így kevesebb mosópor kell. picit tovább tart, így lehet spórolni

2015. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Folyékony mosószer.


Mindkét másik (por, kapszula) ellen van egy nagy előnye:

- nem áll össze a nedvességtől, mint a por

- variálható tetszőlegesen az adagolása, a kapszulával ellentétben (ill. a kapszula is összeragad, ha nedvesség éri).


Szerintem a legideálisabb mosószer, ilyet szoktam használni. Még egy jópont, hogy ugyanaz a mennyiség (1l) sokkal több mosásra elég, mint 1 kg por.


Öblítőt ugyanúgy kell venni mellé, ez csak a mosópor egy alternatívája.

2015. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!