Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Régi megsárgult fürdőszobai...

Régi megsárgult fürdőszobai csempéket mivel lehetne újjá/szebbé varázsolni?

Figyelt kérdés

2015. nov. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, mennyire sárgult, de Cif folyálony súroló nekem sok mindent kifehérített már.

Ha az nem, akkor pedig lehet kapni csempére öntapadós matricát.

2015. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Többet ér kicserélni őket. A régi csempék amik nem fényesek, nem feltétlen külső hatástól sárgulnak, hanem már átütött rajtuk az agyag, vagy franc tudja miből készültek.
2015. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A máz alapból nem sárgul meg. Ha ilyen történt, akkor a máz anyaga nem volt megfelelő gyártáskor. Ez néha előfordult főleg régebben.


Ha anyagában színeződött el, akkor nincs mit tenni le kell verni és újat felrakni.


Ha felületi szennyeződés miatt színeződött el (pl: cigifüst) akkor háztartási tisztítószerekkel megoldható a probléma.

2015. nov. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kádfényező cégek, szoktak vállalni csempe festését is
2015. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A gyengébb minőségű csempéknél van elszíneződés, sőt repedezés is akár 8-10 év után is.


Ha anyagában sárgult meg akkor elsősorban csere, másodsorban van aki lefesti vagy lefesteti, de abból én még igazán szépen sikerültet egyszer sem láttam.

2015. dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!