Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Philips kenyérsütő gépben ha...

Philips kenyérsütő gépben ha sütök, a keverőkar belesül a kenyérbe?

Figyelt kérdés
Családtagtól kaptam, de használati útmutató nélkül. Interneten utána néztem, hogy a hozzávalók betöltése előtt jól bele kell nyomni a dagasztókart a tengelybe, de nekem nem szorul rá. Belesül a kenyérbe, és a kenyeret kézzel megtágítva, kissé "széttépve" tudom csak kiszedni belőle. Nem olyannak kéne lennie, hogy kiszakad belőle magától, miközben kiöntöm a kenyeret a formából? Szóval hogy a tálban marad benne a kenyér helyett
2015. nov. 13. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiveszed utána ,A többi márka is így müködik .

Nem tudok mást írni,Jó étvágyat a friss kenyérhez !

2015. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is benne marad, de mivel a kar az edényhez kapcsolódik, ott eleve nem sül össze a kenyér, hanem kiáll belőle a kar, és nem kell tágítani meg tépni, csak kihúzni belőle.
2015. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a tálban kellene maradnia, de nekünk is mindig belesült a kenyérbe egy idő után...
2015. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A keverőlapát viszonylag könnyen megy rá a forgató tengelyre. Nem kell rászorulnia, az levehető és érdemes sütés után kicsit beáztatni (pár perc) és sima szivaccsal (a teflon miatt) lemosni a ráragadt kenyeret. Szóval ez benne marad a kenyérben, mivel az könnyen kijön a kenyér meg köré sül. Úgy a legjobb kivenni (frissen) hogy ahol az alsó pereme fut körbe nyomkodni hogy elváljon, meg a lapátrésznél is, majd kifordítani. Így nem tépi ki a kenyeret. Vagy esetleg csak keverés/kelesztés programmal (ha van ilyen) és sütőben sütni. Ha ez megfelel.
2015. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi kenyérsütőnkhöz direkt adtak egy kampót amivel ki lehet húzni a dagasztókart a kenyérből...
2015. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az utolsó keverés után mindig ki szoktam venni, úgyis még utána keleszti a tésztát. Így sosem sül bele.
2015. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem noname gépem van, de még ahhoz is adtak egy kis kampós vackot (képen balra lent) amivel egy mozdulattal ki lehet pecázni a keverőlapátot a kenyérből.

Szakszerűen üzemeltetett gép esetén a keverőlapátnak benne kell maradnia a kenyérben - a tervezők is így tervezték.


[link]

2015. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!