Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gázos alsó-felső sütés hogy...

Gázos alsó-felső sütés hogy működik? 2 helyen kell begyújtani a sütőt? És mihez jó? Sütik, húsok, rakott dolgok?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Főzni, bizonyos húsokat sütni a felső gázlángokon kell.

Süteményt, egybesült húsokat, rakott ételeket, felfújtakat a gázsütőben, a lángot is ott kell begyújtani, a középen lévő kis nyílásnál.

2015. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért sütöttem már életemben...

nem értettél meg.


csak sütőről beszélünk, nem arról, hogy fent a gázlángon sütnék vagy főznék bármit.


a sütő maga tud alsó sütést, felső sütést, és alsó-felső sütést.

ez azt jelenti, hogy milyen irányból kapja a hőt a sütőben lévő étel.

ezen belül a begyújtás mikéntjéről érdeklődtem.

2015. okt. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Csak tippelem.. én ami ilyesmiket néztem az fönt grilles volt,tehát a fölső része villany volt.
2015. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak gázosban gondolkodom, mert a villanyhoz új vezetéket kéne húzni a konyhától a villanyóráig, + külön kismegszakító.
2015. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 id. Géber Péter ***** válasza:
0%
Ha a sütőben találsz két begyújtási lehetőséget, akkor nem vagy százas!
2015. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Gàzos sütőben nincs olyan, èn úgy tudom, hogy alsó-felső. A felső, ha van mindig villany. De igazàból nincs is rà szüksèg. Sütikhez nem jellemző. Húsok, rakott dolgok: mielőtt elkèszül ki kell takarni ès meg fog pirulni. Èn grillezèshez a mikro villany rèszèt használom vagy grill lapot.
2015. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%

köszi az értelmes hozzászólást, nem ismerem a dolgot, ezért ÉRDEKLŐDÖK.

érdemben nem tudtál hozzászólni, akkor mi a francért is írtál?


utolsó:

biztos, hogy van, mert nézegetem pl. a Media Markt honlapját, és egy csomóhoz ez vamn odaírva, h gázos alsó-felső sütés.

csak nem tudom, hogy működik.

nekem a sima alsó nem vált be, hiába takarom le, akkor még annyira se pirul meg felülről.

egyébként az összes alsó kategóriás sima alsó sütést tud, tehát nyilvánvalóan ez a leggagyibb lehetőség.

mikróban én is grillezek, de mikor az egész családnak sütök pl. 8 csirkecombot meg 3 mellet, az még a nagy tepsire is alig fér rá, tetriszezni kell, a mikróba még kétszerre sem férne be, és akkor dupla/tripla idő is lenne, meg rég kihűlne és kiszáradna a hús.

2015. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van alsó- felső sütéses gáztűzhely. Pl itt. [link]
ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!