Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Akik lefogytak, egy kis ruha...

Akik lefogytak, egy kis ruha tipp?

Figyelt kérdés
olyan problemam lenne hogy van egy csomo jo szvetterem pulcsim amiket tavaj osszel es telen hordtam es most 3szammal nagyobbak ram pedig eleve oversized varrasuak, olyan kerdesem lenne, ha esetleg 90fokon kimosom vagy szaritogepbe szaritom akkor osszemennenek? mer az lenne a celom
2015. szept. 9. 15:17
 1/4 anonim válasza:
A gyapjú igen, de nem tudhatod mennyire, simán lehet utána túl kicsi is.
2015. szept. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vidd el varrónőhöz, hogy hátha bebírja őket venni.


Mondjuk ne egyszerre az egészet hanem apránként.

Nálunk (vidéki kisváros) elég olcsón csinálják. (2 éve 500 ft/db körül csinálta akit kérdeztem)

2015. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem van varrogepem, varrogatok is olyat amit lehet de ezek kotott dolgok modern szabassal, ilyen logossak..nem nagyon lehet atszabni ezert gondoltam, h hatha osszemenne a szaritoba ha jo nagy fokozatra teszem
2015. szept. 9. 23:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem össze, hanem tönkremenne. Az meg legfeljebb egy kis utánajárásba kerül, ha megkérdezed, be tudják-e venni.
2015. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!