Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nagyon rossz az albiban a...

Nagyon rossz az albiban a mosógépünk. Így átmenetileg biztos, hogy mosodába kell vinnem a ruháim. Ismertek esetleg a belvárosban olyan mosodát, ami nem önkiszolgáló?

Figyelt kérdés
A bublest ismerem, viszont az kiesik mert önkiszolgáló. Viszont én ott nem tudnám megoldani egyedül a dolgokat, és nincs segítségem sajnos. Én próbálkoztam kereséssel, de nem sokra jutottam :S Sokat segítenétek, ha tudnátok ötletet adni...
2015. szept. 7. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Patyolat?
2015. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
5-a-sec?
2015. szept. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos érdemben nem tudok segíteni, szimpla kíváncsiság. Mi az amit nem tudsz megoldani?
2015. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Köszönöm, a Patyolat jó ötlet, de az sajna iszonyú messze van, másfél órát kéne oda minimum utazni oda, meg ugyanannyit vissza... De ha nincs más megoldás, akkor persze az marad.

Utolsó: az olvasást nem tudom megoldani, nem látom a mosógépen a betűket. Meg nem látom, hogy melyik mosógép szabad, ilyenek.

2015. szept. 8. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
az 5 a sec jónak tűnik, köszönöm a javaslatot!
2015. szept. 8. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
És ha vesztek egy mosógépet és utána viszitek magatokkal?
2015. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:

"Nagyon rossz az albiban a mosógépünk"


Amúgy miért nem szóltok a tulajnak, hogy javítsa meg?

2015. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már szóltam :) Csak eddig még nem történt semmi, és átmeneti megoldásként muszáj valahol mosnom, főleg, hogy nem olyan nagyon biztos, hogy túl gyorsan megoldódik a dolog...
2015. szept. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!