Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem képesek a hipót...

Miért nem képesek a hipót normálisan záródó flakonban forgalmazni?

Figyelt kérdés
Szinte minden hipós doboz folyat a kupaknál, rendszerint zacskót is adnak hozzá a boltokban. Ha egy ásványvizet le tudnak zárni teljesen, akkor egy veszélyes vegyszert miért nem?
2015. júl. 17. 23:34
 1/6 anonim válasza:
0%
Erre itt senki sem tudja a választ, neharagudj. Nem tudják és kész.
2015. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, én eddig sose vettem észre hogy a klasszikus fekete kocka alapu flakonos eresztene.
2015. júl. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Tudnák, csak akkor Chlorox-nak hívnák, olyan áron. Ez a legolcsóbb csomagolás. De veheted 5 literes kiszerelésben is, annak jó a záródása.
2015. júl. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert levegőt kell hogy kapjon külőmben megposhad
2015. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy olcsó a a csomagolás, de ha két liter ásványvizet lehet venni 50 forintért úgy, hogy ebben benne van a jól záródó palack is, akkor egy hipót miért nem? Bizonyára a nem átlátszó flakon valamivel drágább, mint a papírvékony ásványvizes palack, de számomra nonszensz, hogy egy maró hatású vegyszert így engednek forgalmazni.
2015. júl. 18. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a gyártót.
2015. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!