Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógép nem műkődik normálisan?

Mosógép nem műkődik normálisan?

Figyelt kérdés

Volt konyhafelújítás, addig el volt mozdítva gép. Majd minden vissza lett rakva, elindítottam erre engedte be a vizet, majd szivattyúzta is ki folyamatosan. A kivezető csövet kitettem a mosogatóba, akkor műkődik.

Évekig ugyanoda volt bekötve a cső, tehát nem értem mi lehet a baj. Lehet valami rosszul lett visszatéve?


2014. okt. 20. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond, csak gondolom volt korábban magasabbra volt emelve a vízelvezető cső, most pedig megfeledkeztetek erről. Ezért működött egyből a mosogatónál. Nézd meg a használati útmutatóban, hogy mi a minimum magasság a kivezető csőnél.
2014. okt. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ezt sikerült szép magyarosan megfogalmaznom, de azért remélem érthető :)
2014. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanoda lett visszakötve a mosogató csöve. Azon van egy rész, oda van bekötve a kivezető. Tehát teljesen ugyanott van, azért nem értem :D
2014. okt. 20. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez így rendben van, de próbálj meg a csőből csinálni felfelé egy ívet, azaz egyik részét emeld magasabbra mint a kifolyó csatlakozója. A legtöbb gépnél 60 és 90 cm magasra kell emelni.
2014. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áh, köszi, azt megpróbálom :)
2014. okt. 20. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Na erre kíváncsi vagyok. Szerintem a mozgatástól valamelyik értékelővel lehet gond.

Addig rendben van,hogy ha az előírtnál alacsonyabban van a bekötés..DE attól még csak kifolyni kellene belőle,nem a szivattyúnak is elindulnia...szerintem.


Azért érdemes volna kipróbálni,hogy a kifolyócső közepére kellene kötni egy madzagot,és ameddig lehet,megemelni vele,rögzíteni,és úgy indítani egy mosást.

2014. okt. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most fel van kötve mosógató tálcához, úgy műkődik. Hétfőn van nagymosás, akkor megpróbálom kicsit megemelni.
2014. okt. 21. 09:38
 8/8 A kérdező kommentje:

Nah visszadugtam a helyére és beállítottam úgy, hogy legfeljebb álljon ívben, most megy a próbamosás, eddig rendesen mos.

(Viszont múltkor is jó volt, aztán elínditottam pár nap múlva, akkor meg megint csak engedte a vizet és szivattyúza le folyamatosan.)

2014. okt. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!