Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lemosnátok az otthoni papucsot...

Lemosnátok az otthoni papucsotokat ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Amióta kánikula van, nem tudok mást elviselni magamon, csak egy könnyű papucsot. Viszont ezt idáig otthon hordtam, most meg annyi van, hogy elmegyek benne a két sarokra lévő munkahelyemre is. Ti lemosnátok a talpát, amikor hazaértek? Én eddig beértem egy alapos lábtörléssel, de egy barátnőm szerint nagyon sok koszt hozok így haza.
2015. júl. 8. 15:41
 1/5 anonim válasza:
Annyi kosz kell! Fontos a tisztaság, de nem szabad átesni a ló túloldalára!
2015. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Mi a benti papucsokban nem megyünk ki egyáltalán. Szóval igen, lemosnám!
2015. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szereznék kintre normálisabb papucsot, könnyűség ide vagy oda. Ami nem satnya, azt lehet viselni nyáron. Otthonra két-két párat szeretek használni. Nem mindig jön össze, de az az ideális. Kettő bentre, kettő kintre, váltásban tisztítani, párnaponta csere, és nagyon jó.
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá időm, igen. De amint lehet vennék egyet vagy bentre vagy kintre. Én is azt szeretem, ha van egy benti papucsom, ami nagyon kényelmes. Kertesházban lakom, tehát van egy kintre is, ami ugye poros lehet, füves, saras stb. Illetve van olyan, amiben eljárok itthonról. Tehát nálam 3 kell alapesetben, hogy legyen. Persze, ezt mindenki máshogy csinálja, te látod, te tudod, hogy neked mi a jó.:)
2015. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Takarítani nem szoktál? Nem mosnám le. Ha piszkos a lakás, akkor kiporszívózok. A túlzásba vitt tisztaságtól allergiásak sokan.
2015. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!