Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek ha fürdőruhámat...

Euka kérdése:

Mit tegyek ha fürdőruhámat szeretném valahogy kinyújtani?

Figyelt kérdés
s méret és feszül rajtam az alsó része.. pedig minden fürdőruhám s méret :(

#fürdőruha #kinyújtása
2015. júl. 1. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes,csak úgy nyújtogatni. Az anyag megy tönkre,jobban jársz,ha másikat veszel:)
2015. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem fog nyúlni, csak ha vízbe mész, akkor enged egy kicsit, de szárazon megint összemegy.

Én vettem a felsőhöz egy hozzá illő alsót, sok helyen árulnak külön. Nekem meg az volt a gondom, hogy kinyúlt a vízben és folyton lecsúszott.

2015. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát az semmit nem jelent, hogy minden fürdőruhád S-es.

Híztál egy kicsit, meg a 20-as évek után átalakul a nők teste, nem leszünk örökké S-esek. (a legtöbben)

Arról nem beszélve, hogy a ruhák méretezése minden cégnél más és más, van ebben némi marketing is.

Nekem van 34-es felsőm, de van 40-es is.

A valóság kb. 38-as.

Az ok pedig, hogy egy nő nem akar azzal szembesülni, hogy már megint eggyel nagyobb méret kell, ezért a gyártók sokszor kisebb címkét varrnak a ruhába, mint a valós méret. Így örülsz, hogy "jaj de jó, még mindig "S"-es vagyok, pedig ez egyáltalán nem biztos, és az sem biztos, hogy csak 1 méret a különbség.

Amit írtam, a 34-es XS-esnek felel meg, a 40-es pedig L-es, ezek között bármi lehet, gyártótól, márkától függően!

Ne nyújtsd ki, még ha szereted is azt a fürdőruhát, mert elasztikus anyag, nagyon csúnya lesz, ha kinyúlik. Igénytelen hatást fog kelteni, mert látszani fog, hogy kinyúlt, régi, kopott. Biztos nem ez a célod.

És manapság olyan olcsón kapsz tök szép, divatos fürdőruhákat, pl. F&F, h&M, 2-3000 Ft körül az utolsó divat lesz rajtad.

2015. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!