Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Besárgult új hófehér fürdőruhá...

Besárgult új hófehér fürdőruhámat kitudom fehéríteni valahogy?

Figyelt kérdés

ma vettem, valószínű a vizes narancssárga törölközőtől sárgult be. El vagyok keseredve, rutinos háziasszonyok válaszát várom! Köszönöm előre is!

(Ariel professionallal és Cloroxxal már próbálkoztam.)


2010. júl. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az alsó része lett sárgás barna,de az a víz miatt és nem jön ki többet,pedig próbálkoztunk már sokmindennel
2010. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Én egyedülálló férfi vagyok...de ha nem hát nem
2010. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Festesd be valamilyen színnel. Amúgy sajnálom a drága fürdőrucid, ma majdnem én is vettem egy fehéret, de már örülök, hogy nem tettem.:) Túl kényesek ezek a "nőcis" fürdőrucik.;) Csocsika
2010. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
85%

Nem vagyok háziasszony DE!

Szerezzél be mosószódát===> nátrium-perkarbonát (Na2CO3*3 H2O2)

Ezt szórd rá a ruhádra és tegyél rá egy kis vizet és kezd el dörzsölgetni.

Nekem a fehér Lonsdale pulcsim lett foltos és a por kb 2-3 perc dörzsölés után kivitte a piszkot.

2010. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá egy bugyit. Ennyi. Olcsón vannak fürdőruci bugyik, az akár megint be is sárgulhat.:)
2010. júl. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!