Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kulon mossatok a fehernemuket?

Kulon mossatok a fehernemuket?

Figyelt kérdés

En egy ideig ugy mostam . Most elbizonytalanodtam h nem e pazarlas.

hetvegente mosok 2en vagyunk. De nem gyulik ossze 2-re ilyan sok also.

ti hogyan mossatok ? Es mennyit gyujtotok ossze?

ebbe az egesz csalad bugyija, alsogatyaja benne van ?

Köszönöm előre is :)



2015. ápr. 28. 10:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Törölközővel, ágyneművel, pizsamával szoktam ezeket együtt mosni 60 fokon, normál ruhákat csak 30-40 fokon mosok.
2015. máj. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
47%

Én négy kupacot mosok. Egyik a gyerek cuccai, neki érzékeny a bőre, másik mosogél kell. Második a fehér mosás, harmadik a színes, negyedik a sötét-fekete. Az mindegy, hogy pulcsi vagy bugyi, a színeken belül megy egybe minden. Kivétel, ha a férjem egész nap a kertben dolgozott, akkor este ahogy bejön, mindjárt rakom az összes göncét a gépbe és kimosom.

Én 15 perces programon mosok, de csak félig rakom a gépet. Próbáltam hosszabb programot is, de nem lett tisztább semmi, csak több víz fogyott.

2015. máj. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is elég sokfelé szelektálok, de egyrészt mindig akad mosnivaló, így könnyen gyűlnek a ruhák (pláne egy mindent összemaszatoló 2 éves mellett), valamint a mosógépünk is kicsi, nem tudom hány kiló a kapacitása, de kevesebb, mint az átlag.


Így én külön mosok:

-gyerekruha (érzékeny bőrű csemete, külön mosószer)

-zoknik, fehérneműk (60 fokon)

-törölközők és ágyneműk (szintén 60 fok)

-sötét ruhák

-fehér és/vagy világos ruhák

2015. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam külön mosni a fehérneműket. Ketten vagyunk, így 2-3 hétig kéne várni mire annyi alsó összejönne h megérje beindítani egy mosást. Nem szeretek pazarolni, így is sokat mosok.

1 adag fekete

1 adag színes

1 adag világos/fehér

1 adag törölköző/konyharuha 90 fokon

2-3 hetente az ágyneműk is 60 fokon


Szinte egy egész napom eltelik azzal h várom a mosás végeztét, mert nálunk a mosógép valamiért nagyon sokáig (több mint 1 órát mos)

2015. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!