Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti vasaljátok az ágyneműt? Minek?

Ti vasaljátok az ágyneműt? Minek?

Figyelt kérdés

Hallottam már innen-onnan, hogy ki szokták vasalni az ágynemű (zoknit meg alsógatyát is).

Soha életemben nem vasaltam ki ilyesmit. Épp elég meló mellett az a házimunka is, ami van (nem kevés), nemhogy még ágyneműt is vasaljak.

Lényeg a lényeg: nem értem, mi az értelme?

Tiszta ágyneműbe amúgy is jó belefeküdni, illatos, puha. A vasalás meg amúgy összegyűrődik azonnal, ha alszunk benne 1-2 alkalommal.



2015. ápr. 21. 11:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
38%
Én se nagyon látom értelmét. A lepedőt volt már, hogy szívesen körbevasaltam volna... Rendes vaspánt köré, még mondanám is neki: na most gyűrődj ki alólam reggelre vaze!
2015. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
51%
Én mindig kivasalom. A frissen mosott és vasalt ágyneműbe még jobb belefeküdni,mint csak a sima frissen mosottba, hidd el :)
2015. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Imadok vasalt agynemuben aludni. es nem igaz hogy ugyis meggyurodik. mondjuk amig nem volt az a no aki nekunk vassal mar 12 eve akkor ugy teregettem ki es utana szepen osszehajtogattam az agynemut hogy a leheto legkevesbe legyen gyurott. ez a no viszont gyonyoruen vassal es nem tul dragan. ingeket ruhakat is es az abroszfeleket ruha szalvetakat is vasaltatom vele.
2015. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!