Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Linóleum vagy járólap?

Linóleum vagy járólap?

Figyelt kérdés
Konyhánkat szeretnék burkolni,de nem vagyunk biztosak abban,hogy mivel is tegyük.Én linóleumot szeretnék vagy PVC-t,a drága uram pedig járólapot.Érveket gyűjtenék most a linóleum mellett,hogy meg tudjam őt is győzni.Persze az ellenérvek is érdekelnek.
2010. febr. 20. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én PVC-t tennék,mert az melegebb,és nem csúszik.Most járólapom van,de amint lesz pénzem egy felújításra,fel fogom szedetni.Mondjuk én valami parkettafélére gondolok,hogy azt fogok venni.
2010. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A konyhába tennél parkettát?
2010. febr. 20. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen,vannak külön konyhai parketták,amik nem szívják úgy a nedvességet,és olyanok is,amik úgy néznek ki,mintha járólap lenne,de meleg,és nem csúszik.Nekem nagyon bejönnek.
2010. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én mondjuk abszolút járólap párti vagyok, szerintem sokkal könnyebb tisztán tartani, de ez a parketta dolog nem rossz ötlet, vannak most ezek a laminált padlólapok szép fa mintával, sokkal otthonosabbá teszik a környezetet és nagyon strapabíróak.
2010. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

van jó minőségű parketta, ami a konyhában és fürdőszobában is bírja, ahhoz sztem nem kell ragasztó,és úgy talán olcsóbb lenne mint a járólap, de a járólap tartósabb, ha jól van lerakva, meg több féle színű,formájú stb.

ha szép új a konyhabútor akkor sztem hülyén néz ki hozzá a linóleum, a járólapnak vagy a parkettának sokkal igényesebb kinézete van.

2010. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küzködöm. Társasházban lakom, de a földszinten. Szerintem is a PVC padló melegebb és most már lehet nagyon szépeket kapni.
2010. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Na végre valaki a PVC mellett :)

Sajnos elég egyenetlen a padló (40 éves az épület),gondolom megnehezítené a parketta lerakását.

2010. febr. 20. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a PVC, most fogjuk járólapra cserélni. Ha egy helyen felszakad nagyon csúnya tud lenni. És nem meleg ám!
2010. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Keva1988 válasza:

Szia!


Parketta, Laminált ...stb szerintem felejtsd el, ha túl sok víz éri felpúposodik és kuka.


Mind a kettőnek meg van az előnye( linóleum, járólap)


Ma már lehet nagyon szép linóleumokat kapni, és ráadásul olcsóbb is mint a járólap, és gyakorlatilag alig lehet észrevenni rajta hogy linóleum.


A járólapról annyit, hogy azok is szépek és (nekem) bazi drágák.


Hogy melyiket?

Szerintem dönts TE magad hiszen te többet fogsz a konyhában tölteni (gondolom) mint a kedves párod!


Szerintem nézzetek meg néhány áruházat és hasonlítsátok össze a kettőt, ha akkor is a linóleum tetszik, akkor hajrá és még lehet hogy spóroltok is rajta.


Ez az én véleményem sok sikert és Üdv

2010. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Keva1988 válasza:

ja ha gidres gödrös a padló és járólap mellett döntötök, akkor mindenféleképpen kell a padlopon(önterülő ajzatkiegyenlítő), ha jól emlékszem 1zsák kb 2000 körül van.


Üdv

2010. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!