Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehet rendet tartani 3...

Hogyan lehet rendet tartani 3 trehány ember mellett?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Egy 3 trehány emberrel élő...


Az üvöltözés kis ideig hatásos.

2015. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tarts rendet a saját szobádban vagy a saját kis zugodban. Még annyit szoktam, hogy a saját holmimat mindenütt elpakolom. De pláne 100 négyzetméter körül szerintem sehogy.
2015. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Esetleg nézd meg a flylady programot, bár őszintén szólva engem kicsit zavar, hogy arról szól, hogy egyvalaki pakoljon mindenki után...
2015. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nádpálcával :) Amúgy vegyél nagy zsákokat, mindent hányj bele ami nem a tied és tedd ki valahova ahol nincs útban. Előtte két nappal figyelmeztesd őket, hogy ez fog történni. Én csináltam azt, hogy a fürdőszobába csak kulccsal lehetett bemenni, nálam volt a kulcs és mikor kijött, ellenőriztem, hogy tisztán hagyta-e ott. Miután mindig ment a vita, hogy kihagyta koszosan a kádat, wc-t stb. Vagy másik módszer a jutalmazás, aki nem hagyja a földön a zoknit két hétig az kap egy üveg sört. :)
2015. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Idén télen meditáljanak, szedjék rendbe a gondolataikat és oldják fel magukat a stressz alól.
2015. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát..ezt én is szeretném tudni..:D Mindent próbáltam, ideig óráig jó volt, de ez a zsákos dolog ezt még nem próbáltam, nekem tetszik....:D

igaz, nekem csak 2 trehány ember van..., de van egy pici babám, szóval, ha azzal kezdem, hogy elpakolok utánuk, azzal elmegy a fél nap kb..:( Nekem is nagyon elegem van, főleg most bosszant kiváltképp, és most nem is szeretnék üvöltözni..bár régen sem szerettem, de néha úgy éreztem muszáj, és legalább akkor valamilyen kordában voltak tartva. De ez a zsákos ez csendes dolog:)))

2015. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő még ha ilyen könnyen menne a dolog hogy lefizetni őket sörrel, sajnos úgy vannak vele hogy úgyis megveszik maguknak 1 potya sörért nem takarítanak maguk után, ahhoz túl lusták.
2015. ápr. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!