Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem tudom hogy Mit dolgozak?

Nem tudom hogy Mit dolgozak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nagyon szeretnék dolgozni (pénzt keresni) de nem tudom mit. Ha valaki tud segíteni.

2015. ápr. 10. 09:50
 1/5 anonim válasza:

Segíts otthon, szüleid majd megjutalmaznak!

Takaríts össze magad után, takarítsd a házat, segíts anyukádnak, pakolász, mosogass, törölj port, porszívózz, ráérsz még munkahelyen gondolkozni előbb edződj be otthon.

2015. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod

meg probálom

2015. ápr. 10. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:

nálunk sose volt divat pénzt kapni ha otthon segítettem, Szerintem nem is normális. Mi azt tartottuk normálisnak hogy néha segítünk otthon, és nem a pénzért.

szórólapozni tudsz esetleg, a neten sok diákmunka van fent.

bár 13 évesen még nagyon fiatalka vagy.

2015. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom de nagyon szeretnék pénzt keresni

és köszönöm a te válaszodat is sokat segítettl.

2015. ápr. 10. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
sehol nem alkalmaznának 13 éves "gyereket", viszont előre tudod magad képezni, 15-16 évesen már vigyázhatsz gyerekekre, esetleg ehhez nyelvet is tanulhatsz, játékokat, dalokat tanulhatsz. Nem tudom milyen városban, helységben laksz, de az anyukák egymásnak adnák a tel.számodat ha jól csinálod. Nyári időszakra kitűnő.
2015. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!