Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol találnék jó mosóport öblítőt?

Hol találnék jó mosóport öblítőt?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne hogy honnan tudnék beszerezni olasz mosóporokat,öblítőket(Dash,Scuma di Schampagne,Chante Clair,Faboluso,Malizia,Omnio Bianco)??! Sajnos nincs olyan ismerősöm aki kijárna és hozathatnék vele! Elegem van a magyar silány minőségű árukból!

2015. márc. 13. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyaroszágon is lehet kapni nagyon jó mosószereket,csak meg kell fizetni .Amit te magyar gyártmányunak gondolsz,az szinte mind a környező országokból kerűl be .A Müller áruházban viszont német minőséget lehet venni .
2015. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rengeteg mosóporral kísérleteztem már!

Tomi-porzott nem kicsit(nem adagoltam túl!) Biopon-fel sem oldódott rendesen,

Persil-fehér por maradt utána

Ariel-nem volt rossz,de nem az igazi,

OMO- az illata szuper,de mosáshatékonysága is lehetne olyan

Bonux-nem volt rossz,de csak a professional vált be

Weiser Rise-semmit se ért(lehet nem jó helyről vettem? Mert ódákat zengtek róla!)

2015. márc. 13. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Por helyett miért nem veszel gélt?? Azzal nincs ilyen probléma hogy porzik vagy nem oldódik fel, csomósodik.
2015. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!