Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek, ha lemarta a...

Mit tegyek, ha lemarta a vízkőoldó a falicsempét?

Figyelt kérdés
Teljesen hidegen hagy az okoskodás, hogy júúj hogy lehetett ilyet csinálni. Egyedül az érdekel, hogy ha már megtörtént és szép csíkokban lemarta a fényt a csempéről, mihez kezdjek. Létezik ilyen, hogy újra lakkozás vagy valami?

2015. febr. 5. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
hát valami lakk filccel megpróbálhatod, aztán majd kiderül mennyire segít, de sokat ne várj tőle, mert nem lakkozástól fényes
2015. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyébként az lehet, hogy nem is lemarta, hanem rászáradt vagy valami? Őszintén szólva nem tudom eldönteni, bár elég sokat sikáltam utána, akkor már csak eltűnt volna...
2015. febr. 5. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Van benne sósav,szóval meg marta a felületet.
2015. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annak annyi. Csere.
2015. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A falicsempéket a rendes gyártók úgy készítik, hogy a háztartási vegyszerekkel ne lehessen bennük nagy kárt tenni.


Valószínű, hogy az a fényvesztés inkább visszamaradt vegyszer, mint marás.


próbáld száraz puha ronggyal eltávolítani!


ha tényleg megmarta akkor csere. Nincs más megoldás.

2015. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy nézett ki a csempe a vízkőoldózás előtt? ÉS milyen lett utána? Van-e olyan csempe a kamrában, ami nem lett feltéve a falra? Az hogyan néz ki, ha vízzel a port leöblítve megszárad?

Előttem válaszolónak teljesen igaza van abban, hogy egy korrekt csempét nyugodtan locsolhatod sósavval, nem lehet baja tőle! A vízkőoldót ki kell bírnia!

2015. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!