Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan oldjam meg? Sos

Hogyan oldjam meg? Sos

Figyelt kérdés
Nem temaba vago kerdes, de remenykedem benne h itt tobb ugyeskezu hazi asszony van aki olvashatja a kerdesem ami a kovetkezo: egy kor alaku parnat keszitettem mar a vegenel jarok, a felso mintanak a szegelyet varrnam el, de nem tudom szepen elvarrni ugy h ne kegyen gorongyosnde megis feszes legyen. Hogyan oldhatom ezt meg? Koszonom a segito valaszokat priviket is szivesen fogadok, ha atcserelnek a kategoriam!! Ezer koszonet hnapi kesz kene h legyen es ennyi hija van:(
2014. dec. 23. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Kezzel varrtam, varro gep kizarva
2014. dec. 23. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Képet légyszi, mert több ötlet is eszembe jutott, de nem tudom pontosan elképzelni mire gondolsz.
2014. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képpel tényleg többet tudnánk, én is beállok :)
2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hnap delelott tudok kepet feltolteni mert mar tabrol potyogok koszonom a segitsegeteket:-) esetleg addig irasban ugy lehetne elkepzelni h egy kerek si a 50 centi atmeroju kerek parna, feher az egesz. Az egyik oldalara pedig mintat varrtam, amit egy lyukas kozepu fekete szegely(kor csak kicagtam a kozepet) vesz korbe. Ez szelesebb mint maga a parna osszevarrt resze szoval oda nem tudom elbujtatni foleg h mar a parna ki van tomve ossze van varrva! Remelem igy picit erthetobb de reggel kuldok kepet Nektek :-)
2014. dec. 23. 23:21
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] igy lehetne elkepzelni a babarozsaszin resz azannyival nagyobb, hogy a parna korul osszevarrt resznel tovabb er, szelesebb.. :-)
2014. dec. 23. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!