Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel, és hogyan kell kimosni...

Syeka kérdése:

Mivel, és hogyan kell kimosni a törölközőt, hogy puha legyen?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Legalább 60 fokos programmal és öblítö helyett ecettel.
2014. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az elsővel. Az öblítő bevonatot képez a ruhákon, és attól lesznek kemények.
2014. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

-a türit ,ha a szabadban szárítod,akkor fújkálja,mozgatja a szél és így nem tud keményre száradni,

-de bent nem mozgatja semmi,ezért lesz olyan ,mint a csont,

2014. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Öblítőt semmiképp ne használj hozzá, persze ettől még így is lehet kemény csak nem annyira, meg valóban kint szabadtéren teregesd ki hogy a szél mozgassa azt. Meg én úgy is szoktam hogy gépi mosás után fürdőkádban kézzel még egyszer átmosom sima vízzel és mivel nekünk van régi tárcsás centrifugánk így abba jól ki centrizem, aztán megy ki a szabad levegőre. Ilyen időben csak száraz de melegebb időben teszem ki tehát amikor nincs mínusz igaz teljesen nem szárad meg de valamit puhulni fog, és utána behozom és a radiátor közelében szárítom meg.


Egy ismerősöm meg úgy szokta hogy ki teregeti és a közelébe tesz egy hősugárzót azzal olyan mintha a szél fújná, csak célszerű fokozott felügyelet alatt tartani tehát nem szabad otthagyni órákra figyelmen kívül 5-10 percenként rá kell nézni és ennyi. És nem kell magas hőfok sem hozzá.

Ez is jó megoldás, de nem valami költséghatékony.

2014. dec. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem a 60 fokos mosás öblítővel vált be :) AZ öblítő semmit se képez a ruhán, azt kimossa a mosógép...
2014. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

90 fokos viz

öblitö nélkül

ecet csak

és vizlágyitó


(vizkötöl és az öblitötöl kemény.

szabadon száritás

2014. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszer kimostam 90 fokon öblítő nélkül, kőkemény lett :D
2014. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

60 fokon, fehér lenorral mosom és nekem puhák.

Gőzölős vasalóval is lehet puhítani.


Vagy, szárítógép.

2014. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Szárítógép.
2014. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezen a platformon hogyan kell kiszűrni a rosszindulatu,idiótákat és hülyéket , de könyörgöm csak azért írsz hogy nyomod legyen a világegyetemben????
2014. dec. 18. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!