Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan szoktatok mosni?...

Hogyan szoktatok mosni? Törölközőt, fehérneműket, zoknikat ti egybe szoktátok mosni?

Figyelt kérdés

Ti hogyan szoktátok?


Én a színes zoknikat,színes fehérneműket,színes törölközőket egyben mosom, hosszú 2 óra 20 perces ,60 fokos programmal.


A fehér törölközőket, fehérneműket, zoknikat ugyanezzel a programmal szoktam.


A konyharongyokat külön 95 fokon mosom.


A maradék ruhákat, pólók, felsők, farmerek ezeket mind egybe 40 fokon 1 óra 10 perces programmal.



2014. aug. 22. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A fehéreket külön, a színeseket egyszerre. Törülközőt, zoknit, fehérneműt, felső ruhát is egybe.

A gép mindegyiket tisztára mossa.

2014. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én így mosok:


1. 60 fokon színesek

2. 60 fokon sötét színesek

3. 60 fokon feketék

4. 60 fokon törölközők, fürdőszobaszőnyegek

5. 60 fokon fehérek

6. 50 fokon merevítős melltartók, kényes mosási periódussal

7. 40 fokon gyapjúpulóverek

8. 30-40 fokon farmerok

9. 40 fokon rövid mosással csipkefüggönyök.

10. 95 fokon konyharuhák

2014. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fehér, világos színes(világoskék, világos rózsaszin, sötétszínes(bordó, barna stb), fekete. 40 vagy 60fokon. Én 95 fokkal semmit nem mosok.Mondjuk az is igaz, hogy naponta cserélem a konyharuhát.
2014. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fehér, világos színes (piros, rózsaszín), sötét színes (s.kék, barna, fekete nem nagyon van) 3 adag, általában 40 fokon. Általában 1 óra 20 perc körül van a program súly függvényében, így is tökéletesen tiszták lesznek. Törölközőket hetente 1x mosom, az általában 15 db (4 tagú családban), megvan 1 adag, 40 fokon, kb 1,5 órás mosás. Konyharuhát ha összegyűlt egy adag, 95 fokon. Én is sűrűn cserélem, de jobban szeretem így mosni. Farmerből mindig összejön 5-6 db, azt megint külön 40 fokon.
2014. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindent 40 fokon 70 perces mosásban. Az ágyneműhuzatot 60 fokon több, mint 2 órás mosásban, kunyharuhákat néha 90 fokon. Törölköző sose jön össze egy mosásra való.
2014. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!