Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan osztjátok el a heti...

Hogyan osztjátok el a heti házimunkát? Mindent egyszerre vagy külön-külön?

Figyelt kérdés
Két generációs házban élünk, az igazság az, hogy régebben elég jól bírtam azt hogy mondjuk pénteken vagy szombaton az egész felső szintet végignyaltam, de anyától már átvettem az alsó fürdőt és a teljes családra a mosást. Ez egyszerre már nem megy. Arra gondoltam hogy kedden felmosok mindenhol, törölközőt cserélek, mosok egy színeset és egy fehéret, plussz ha valahol olyan kosz lett azt letörlöm (fürdő,wc). Pénteken felporszivózok mindenhol, törölközőcsere, mosás. Szombaton mindenhol törölgetés, fürdő, wc takarítás, virágok öntözése. Mit gondoltok? :)
2014. dec. 15. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hétfőn nagymosok, az szerdára megszárad, akkor leszedem, és akkor egy nagytakarítás. Fürdőszoba, wc, porszívózás, felmosás. Naponta mosogatás.
2014. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem napokra osztod le, hanem családtagokra? Nekem bevált.
2014. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden növénynek elég a heti egy öntözés. Törölközőcserét meg még sosem terveztük meg így, mindenkire rá van bízva, mikor cseréli a sajátját. Ha tisztát szeretne, bedobja a szennyesbe, és elővesz helyette egy másikat. Én az enyémet 2-3 naponta szoktam váltani. Mosást bedobni is akkor szoktunk, amikor tele a szennyesláda (külön van fehérnek és színesnek).
2014. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!