Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan teregessek úgy ki,...

Hogyan teregessek úgy ki, hogy ne legyen olyan gyűrödt a ruha?

Figyelt kérdés

Mindig úgy csinálom, hogy jó erősen megrázom 2-3 alkalommal a ruhát, mégis mindig olyan gyűrödt marad.

Ti hogyan csináljátok?


2014. nov. 13. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor kiveszed a gepbomes lavorba teszed, hajtd ossze picit es a sulyuktol kinyomjak egymast kicsit amig a szaritohoz viszed, plusz razd ki mielott kiterited, ill. Amit lehet szarits vallfan kiforditva h ne dudorodjon ki a vallanal.
2014. nov. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok vele semmi különöset azontúl, hogy amit lehet, vállfán szárítok s olyan ruhákat veszek, amik nem gyűrődősek (mivel vasalni nem fogok semmiképp, csak és kizárólag a fellépőruháimat évi párszor).
2014. nov. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hacsak nem 2 betontömb közé szorítod be a ruhákat száradni, mérnöki pontossággal kisimítva, akkor valamennyire úgyis gyűröttek lesznek. Erre a problémára viszont kiváló megoldást nyújt a VASALÓ.
2014. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak rázni kell, hanem egy kicsit kihúzogatni, akkor nem lesz olyan gyűrött.
2014. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, nekem eszem ágában sincs olyan felsőket venni.


Épp eleget vasaltam mostohámék (két öcsém, nevelőm) ruháit, TRIKÓIT, hogy megutáljam az egészet.


Amúgy ez a megoldás: vegyél alig/egyáltalán nem gyűrődő cuccokat. A kirázás is jó, meg nekem súytól eléggé kilógják magukat.

2014. nov. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! :)
2014. nov. 13. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!