Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A felmosóvizet a kádba vagy a...

Nicola73 kérdése:

A felmosóvizet a kádba vagy a vécébe kell önteni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 13:13
1 2
 1/11 csabika1971 ***** válasza:
100%
Minden ilyen szemetes dolgot a WC-be, mert más pl kád esetében a sok dzsuvától eldugulhat a szifon.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a wc-be szoktam, a kád eldugulhat a kosztól.
2014. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
WC
2014. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a WC-be, mert a kádat még sikálhatnád utána.
2014. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Belelépsz a tüdőbajosok köpetétől kezdve a kutyaszarig mindenbe, aztán hazaviszed a cipődön. Utána ezt felmosod és beleöntenéd a kádba? Este meg a nunidat áztatnád benne?

Persze, hogy a WC kagylóba kell önteni!

2014. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elképesztő miket nem kérdeznek .Hogy valakinek felnőtt korában ilyet kell kérdezni,erre már szavakat sem lehet találni .No több komment hozzá .
2014. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom miért elképesztő. Amíg vidéken laktam kertes házban, udvarra öntöttük. Pesten először én is gondolkoztam, hogy mégis hova.
2014. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért nem kell lehurrogni a kérdezőt, kedves válaszolók. És ha gyermekotthonban nevelkedett, és nem tanította meg neki senki? Legalább megkérdezi!


Kérdező, a vécébe öntsd, ne szennyezze a kádat. Utána ha kész vagy, öblítsd ki a vödröt is, és úgy tedd el.

2014. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ugye akkor még is a kádba öntjük a végén ha ott kell kimosni :XD
2014. nov. 7. 12:25
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtam, kérdező :D


Én kiöntöm a vécébe, majd vizet öntök a vödörbe, kiöblítem, és az is a vécébe megy! A kádba nem jut egy csepp sem.

2014. nov. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!