Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szeretnem befesteni a ferjem...

Szeretnem befesteni a ferjem kabatjat, mert irto ronda, viszont a kedvence. Mit hasznaljak es pontosan hogy?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Jobb ha nem nyúlsz hozzá. Nekem is van egy ronda, de kedvenc kabátom.

Ha csak egy újjal bárki hozzányúlna nem tudom mi történne. De csak azért nem tudom mert eddig senki nem vette a bátorságot, hogy hozzányúljon.

2010. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell egy bazi nagy fémlavor, és föl kell tenni vizet főzni, hozzátenni a ruhafestéket, és jól elkeverni benne, majd belerakni a ruhát, és mozgatni, hogy mindenhol egyenletesen fogja be a festék. 1 órát kell így főzni, aztán ha kész, ecetes vízbe beáztatni 10 percre mert az rögzíti, hogy ne eressze később a színét.


De ha beadod ruhatisztítóba, ott is tudnak festeni.

2010. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon próbálod meg a festést, előfordulhat, hogy fele akkora kabátot veszel ki a fesétés után, mint amekkorát beletettél. Főleg ha gyapjú is van a textiliában. Bízd inkább szakemberre. Ott még garanciát is vállalnak érte.
2010. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra is gondolj,hogy egy vizes kabátot otthon nem tudsz kivasalni.Még egy szabónak is komoly gondot okozna.Vidd inkább tisztítóba,ahol vállalnak festést is.
2010. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!