Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jód (betadin) foltot mivel...

Jód (betadin) foltot mivel tudok kiszedni egy kötött (100% pamut) pulcsiból?

Figyelt kérdés
Kisfiamat orvoshoz kellett vinni, és az új, egyszer viselt drapp pulcsiját adtam rá (én hülye). A sebeit betadinnal fertőtlenítették, és a pulóver nyakát is összekenték vele. Már egyszer mostam gépben 40 fokon persillel és folyékony vanish-sel, és egyszer kézzel vanish szappannal, de a folt nem jött ki. Mivel a nyaka olyan nem nagyon merem dörzsölni, nehogy kinyúljon. Minden tippnek örülök!!
2014. okt. 18. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs rutinom benne, de talán ha egy jó napig áztatnád és kontakt folttisztítóval megpróbálnád langyos vízben, akkor lehet eredmény. Nem mondom, hogy gyújtsd fel, mert annak idején az iskolában úgy tanultuk, hogy a jód szublimál melegítésre.
2014. okt. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De mivel tinktúra, így lehet, hogy alkoholban oldódik, de nem vennék mérget rá.
2014. okt. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!