Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik a legtarósabb illatú...

Melyik a legtarósabb illatú öblítő?

Figyelt kérdés
A Silan-ok nem váltak be, aminek meg tartós illata van, az a kék Lenor, de nem szeretem az illatát, a sárga Lenortól viszketek. Tudnátok javasolni intenzív illatú öblítőt? Köszönöm!:-)
2014. szept. 30. 15:49
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem eddig az arany színű Lenor illata volt a legtartósabb, és ajánlom még a Coccolinókat is.
2014. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Na, pont a kék meg a sárga Lenort akartam ajánlani.. :D

Ez most nem jött össze. :))

2014. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért:)
2014. okt. 1. 07:19
 4/12 anonim ***** válasza:

Coccolino. A kék és a rózsaszín most a kedvencem.


[link]



[link]

2014. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam őket, a mosógépem rettenet, csak az erős illatú öblítők érződnek. Na nem nagyon, csak kicsit...
2014. okt. 1. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a coccolino erős, az amit előttem ajánlottak.

Nem szeretem az illatukat mosás után, hiába mostam ki még egyszer más öblítővel benne maradt az illat.

Úgyhogy az erős.


A fehér lenor is tartós, nekem az a kedvenc.

2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magas hőfokon mostok?

Én azt tapasztaltam, hogy mennél magasabb hőfokon mosok, annál kevésbé érzik az öblítő illata.

Aztán egyszer kísérlet képpen nem készítettem bele a gépbe az öblítőt. Beállítottam a telefonomon az időzítőt úgy, hogy öblítés előtt jelezzen.

Amikor az utolsó öblítővizet eresztette be, akkor megállítva a programot a dobba öntöttem az öblítőadagot. És az a tapasztalatom, hogy így sokkal intenzívebb lett az öblítő illata.

Csak baromi macerás strázsálni a gép mellett és kézzel adagolni. De mintha a mosás közbeni magas hőfok ártana az öblítőnek, és elmenne az illata, ha bent van a meleg mosógépben mosás közben...

2014. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a kék Lenort erre cseréltem :)

[link]

2014. okt. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sárga és kék Coccolino, amit a 3. válaszadó linkelt.:)

Illetve jó még a rózsaszín Lenor is.

2014. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fehér lenor a kedvenc :)
2014. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!