Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért tűnik el olyan hamar az...

Miért tűnik el olyan hamar az öblítő illata?

Figyelt kérdés
Akármilyen öblítőt veszek, ha keveset, ha sokat teszek bele akkor is mire megszárad a ruha már alig lehet érezni és utána egy kis idő elteltével egyáltalán nem. Tudtuk adni valamilyen tanácsot esetleg, hogy nektek milyen öblítő vált be?

2014. aug. 17. 11:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
U.I. Régen az öblítők olyan erősek voltak, ha mostál még 3 házzal arrébb is érezni lehetett az illatukat...
2014. aug. 17. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Lenor Springet vettem, finom illata van.

Egy tapasztalatom az, hogy kevesebb ruhánál sokkal inkább megmarad az öblítő illata. Illetve azt is észrevettem, hogy a kevesebb néha több, tehát jobb ha kevesebbet teszel bele és nem a max jelzésig.

2014. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy előttem írták.

A müllerben kapható tipikus német sian és coccolino(más néven van) mindegyike után illatosak maradnak a ruhák. Ne tömd tele a mosógépet, az is javít a helyzeten! :)

2014. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon az öblítők fel vannak vizezve! A fiam dolgozott Svájcban, onnan hozattam vele Lenort, hát, mit mondjak, ég és föld! Sokkal sűrűbb, és mosás után puha a ruha, napokig illatos minden.
2014. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2014. aug. 17. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta ez az első olyan öblítő amelyiknek aztán 3 házzal arrébb is érezni az illatát!:) imádom.:


[link]

2014. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A helyiség levegőjének frissessége is számít, ahol száradnak a ruhák.

Én a lenor tropicallt használom. Nekem ez vált be. Más lenornál, coccolinonál már jóideje még a csöppnyi lakásunk sem áradozott az öblítő illatától friss mosásnál sem, ettől pedig még ha napokig nem szedem le a szárítóról a megszáradt ruhákat, akkor is betölti a szobát az öblítő illata. Meg természetesen a szekrényből kivéve is érződik határozottan. Pedig hígítom, úgy használom a mosáshoz.

2014. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ki fogom próbálni őket! (:
2014. aug. 17. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Az öblítő kiválasztása mellett szerintem az is fontos,hogy milyen mosószert használsz.Jó minőségű mosószer már eleve finom illatot hagy maga után.
2014. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kék Lenor!Sokáig érzed az illatát amig megszárad a ruha,és ha kiveszed a szekrényböl akkor is érzed.A kisfiam ruháin mindig érzem,és a mosott takaró,ágynemün is érezni még pár napig!Nem vagyok márkafüggö,de a kék Lenor mindent visz!
2014. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!