Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogathatok Tusfürdővel?

Mosogathatok Tusfürdővel?

Figyelt kérdés
Sajnos most vettem észre , hogy elfogyott a mosogatószer , az üzlet pedig már zárva.

2014. szept. 28. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
:-D
2014. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elsőre ugyanazt akartam írni, mint az első hozzászóló.

Nem, ne használj tusfürdőt, mert egyrészt nem olyan jó zsíroldó, másrészt az illata rajta marad az edényeken, és akkor nem lesz olyan jó enni belőle. Nem vár meg a mosogatnivaló holnapig? Hidd el, nem történik tragédia, ha holnapra halasztod a mosogatást!

2014. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mosogass forró vízzel. De jó az is, ha szódabikarbónával mosogatsz. Az is jó zsíroldó.
2014. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdés ,milyen illatú ? D
2014. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Holnap reggel veszel, és akkor elmosogatsz, addig hagyd.
2014. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan csinálja, de a párom sosem használ mosogatószert... Ha teheti, meleg vizet sem. Nagyon zsírosan eszünk, ráadásul a zsírok, amiket használunk, szobahőmérsékleten határozottan szilárdak. Rejtély ez a srác...


Nos, én használok mosogatószert, de keveset, pár évente veszünk egy flakonnal. Teljesen kifogyott, nem lehet még kinyerni belőle valamit kis meleg vízzel? Ha nem, akkor forró víz, azzal még egy zsíros cucc is megüti az alapszintet nálam, azt hiszem :) Plusz van itthon hideg zsíroldó, ha nagyon durva a helyzet. Pedig én alig tartok itthon vegyi anyagokat, felmosni is vízzel szoktunk.


Illetve megpróbálhatnék befogni pár mosódiót, mosásra szerintünk úgyse jó s van, aki használja mosogatásra...


A tusfürdőt állítólag kézi mosásra lehet használni, lehet, én nem tudom, de edényre én se tenném.

2014. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , végül nem mosogattam el.
2014. szept. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!