Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Konyhába illik szönyeget...

Konyhába illik szönyeget tenni? Vagy nem? Gyeremekek vannak és ált. A konyhába játszanak

Figyelt kérdés
2014. szept. 19. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak meg kell találni azt, ami oda illik.
2014. szept. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 menta34 ***** válasza:
100%
Ki nem szarja le, hogy mi illik ha az a kérdés, hogy megfázik-e a gyerek?:)
2014. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Ahol főzöl, ott nem jó a szőnyeg. Nagyon nehéz tisztán tartani. Naponta nem moshatod.
2014. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt szőnyeg az étkezőben, míg kicsi volt a gyerek. Így a feleségem a mellette lévő konyhából szemmel tudta tartani, hová kúszik, mászik. Egy konyhában is lehet. Kicsit jobban kell vigyázni, hogy ne potyogjon és csepegjen le semmi, de minden további nélkül le lehet tenni egy szőnyeget a konyhába, ha a gyerek miatt praktikusnak tartod!
2014. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is van szőnyeg a konyhában. Nem nehéz tisztán tartani. Nem szoktam kiönteni, lecsöpögtetni semmit sem. Max. morzsás lesz, de akkor csak kirázom. Egyébként mosható, szóval lehet mosni, ha valami mégis ráborulna.
2014. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne? főleg a gyerekek miatt nem törődnék azzal, hogy illik vagy sem, de egyébként ez nem aranyszabály, hogy a konyha csak taposós lehet. Egyszer voltam felvidéken egy olyan fürdőszobában ,hogy úgy nézett ki, mint egy szoba. Szőnyeg volt középen és volt benne asztal, szék stb. Az asztalon is terítő. Nagyon fura volt, hogy közben meg ott vannak a szaniterek. Nekem ez annyira megtetszett, mert nagyon meleg és otthonos fílingje volt. Így aztán amikor megcsináltuk a fürdőnket, mi is így rendeztük be: nagy tér, középen szőnyeg, kis komód szerű szekrény rajta terítő stb.

Egyébként is az embernek a leggyakoribb élettere a konyha a hálószoba után, tehát úgy gondolom, hogy tedd úgy kényelmesé, ahogy neked és a gyerekeknek praktikus. Az otthon attól otthon, hogy az igényeket kielégíti és be van lakva.

2014. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, itt Németországban kifejezetten szokás/divat is, a pult elé ahol álldogál az ember, egy jó puhát, hogy kényelmesebb legyen :)
2014. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. mindenhol van szőnyeg! Még a WC-ben is! Igaz, mi nagyon vigyázunk mindenre!Amikor a gyerekeim kicsikvoltak, akkor meg plána volt, hogy melegebb legyen a lakás!!! Más hangulatot kölcsönös a lakásnak a szőnyeg, mint pl. a sima, kopasz linóleum, vagy bármi más!
2014. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Válassz mosható rongyszőnyeget, esetleg rögtön kettőt. az egyiket használod, a másik szárad.
2014. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!