Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kötéshez, horgoláshoz fonalat...

Kötéshez, horgoláshoz fonalat honnan szoktatok venni, ebay-n szoktatok vásárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon drága, 1000 ft körül mozog egy gombolyag ára egy fonalboltban. El kezdtem böngészni az ebay-t és ott viszonylag barátságos áron láttam jónéhány fonalat. Van 100% gyapjú van ami kevert és 2-300 Ft. Szerintetek?
2014. szept. 15. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Sapkát szeretnék horgolni
2014. szept. 15. 19:22
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a turkálóba ,használt ruha boltba .Ott vegyél meg olyan kötött ruhát,ami felbontható .Mi igy vesszük a fonalat .
2014. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 10 dkg - os 700 Ft - tól van.

5 dkg 300 tól.

De turiba sok pulcsit vettem kizárolag kibontani...

( legutóbbi bontásommal ugyan megjártam. Csupán annyi hogy soronként kell kötni. Mert úgy szabták ki méretre, és tisztázóval varrták. Szerintem egész jó fonal. Nagyon vékony, buklé, és azonos színű szinte cérna vékony fonal. poénból 2 mm es horgolótűvel láncszemsort készitettem. Meglepődve láttam nagyon hasonlít így a " termó " anyagra, vagy plüss. Nekem bejöne egy karonkötött sálnak. )

Mindig van olyan vásárló aki tud segíteni, mennyire bontható az a kötött holmi. Nyugodtan kérj segítséget. Nem nevettek ki, sőt bevallották, hogy ismerősöm, anyukám is vesz sokszor ilyen célra.

2015. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!