Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ennyire koszos ruhákat mivel...

Ennyire koszos ruhákat mivel moshatok nagyjábol tisztára?

Figyelt kérdés
Férjem pékségben dolgozik, csupa zsír, kakaó, korom a ruhája. Végigpróbáltam az összes mosóport, hipót domesztoszt de csupa kosz marad. Mivel szedhetném ki? Van, hogy 2 napig áztatom hipoba, de az sem segít
2014. szept. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsírfoltokat a mosogatószer szed ki jól. A többi... passz.
2014. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a babaruhákat, textilpelust gyönyörűen foltalanítja az aktív oxigénes fehérítő. A színesekből is kiszedte a foltot.


Legutóbb a törlőrongyokból is megtisztította, ami mosással nem jött ki eddig. Kivéve azokat a részeket, amiknél megégett az anyag.


Mosó mami, azt hiszem ez a márkája, ami nekem van, nem is nagyon drága.

Egy napra beáztatom lavórba őket és néha megnyomkodom.

Hátha azokat is kiszedné.

2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs, kevesebbre emlékeztem árban.

A mosószódával kevertem össze.

2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ultra derm, beáztatod, átdörzsölöd, 60 fokos mosás.
2014. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Ultra Dermet akartam én is javasolni. A férjem géplakatos volt, gyönyörűen kiszedte a ruháiból az összes trutyit. Ha fehérek a ruhák, inkább Cloroxot javaslok fehérítéshez és próbáld meg 90 fokon mosni.
2014. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!