Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimossam esetleg újra?

Kimossam esetleg újra?

Figyelt kérdés
A mosodába, ahová járok (külföld), most nézem, hogy a fehér adag mosnivalómhoz nem melegítette fel a vizet a gép 60 fokra, kb 20 fokos csak. Ráadásul beragadt a program, és 1 óra helyett majdnem 2 óráig mosott. Kezdjem újra egy másik gépbe rakva vagy eléggé tiszta lett így is?,
2014. szept. 1. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy hány fokra melegítette fel? Kiírja?

Ha tényleg 20 fokos volt, akkor én kimosnám még egyszer. Nem tudom, mit mostál. De vannak olyan dolgok, amiket mindig 60 fokon mosok (pl. ágynemű, törölköző, konyharuha). Ha valami finom kis ruha, és láthatóan tiszta, akkor annak szerintem elég volt most ennyi.

2014. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem írja ki, hozzáértem a gép ajtajához, és az üveg kb szobahőmérsékletű volt.


Néhány póló, zokni, fehér nadrág és két törölköző volt benne. Ránézésre tiszták, hófehérek (Ariellel mosok, és Vanish-t is adtam hozzá), de nem tudom, hogy a langyos víz fertőtlenített-e a Vanish-sel és Ariellel, vagy mindenképp melegebb víz kellett volna.

2014. szept. 1. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kívül az üveg kb 20 fokos, attól még a gép moshatott 60 fokon, ha arra állítottad be, nem szokott az üveg kívül nagyon átforrósodni nekem se.
2014. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan 60 fok volt, ha arra állítottad be. Tényleg nem forrósodik át az üveg, ha hozzáérsz.
2014. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az rég rossz, ha forró lesz az üveg. Ha 60 fokra állítottad be, akkor 60 fokon ment. Főleg, hogy te is írod, hogy tiszta lett.
2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig mindig felmelegedett az üvege az ajtónak, most viszont hidegebb maradt, ezért gondolom, hogy nem melegítette fel.
2014. szept. 1. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig 2 órán keresztül rá voltál tapadva az üvegre? :D Az nem végig meleg.
2014. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Neem :) csak meg oblites elott ertem oda, ilyenkorbmeg meleg az uvege ):
2014. szept. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!