Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Varrogép motorja mitöl forróso...

Varrogép motorja mitöl forrósodik át pár perc alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 15:16
1 2
 11/11 Bereczk Jénos ***** válasza:

A probléma az idő múlásával csak bonyolultabbá vált!!!! (8/10)-es válasza a legjobb és a legegyszerűbb!!

Én vettem gépeket, persze bagóért. A másodikat azért vettem, hogy a hurokleszedőt kompletten kiküldtem Angliába, tanulmányozzák, vagy cseréljék ha rossz!! Aztán vettem egy másik gépet, mert a tűfej repedt volt, eredeti ára 3200Ft, a gép 3000Ft volt, a szíj is jó volt (2800Ft).

Most már csak egy problémám maradt, a pedál!!!!

Már mindent megpróbáltam, vagy nem ért hozzá senki, vagy úgy van ne vacakoljunk, vegyünk újat!!!!

Nos van egy megoldás, a 220-as vezetéket megszakítottam, az egyik ágát két lemezhez kötöm, beleteszem egy kis műanyagdobozba, elszigetelve, párhuzamosan és annyi vizet öntök rá, hogy a gép normálisan menjen! Ha növelni, vagy csökkenteni akarom fordulatszámot, megbillentem!!!!

A NAUMANN varrógép olyan csendbe megy vele, és olyan simán, alig van zaja!

2023. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!