Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Varrogép motorja mitöl forróso...

Varrogép motorja mitöl forrósodik át pár perc alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak tipp: jól működik a pedál ? Mert lehet, hogy nyomás nélkül is feszültség alatt van a motor, csak éppen nem tudja megforgatni a mechanikát, de a rajta átfolyó áram miatt melegszik. Érdemes lenne szétszedni a pedált.
2014. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak tipp,nagyon szorul a varrógéped ,lefogja a motort .
2014. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
menetzárlatos a motor; szikrázik?
2014. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sokáig állt a gép,szerelő megolajozta,de észrevette hamar melegszik a motor.Használtan vettük,jo állapotunak mondták,látni is alig használták,a motorja mégse jó.Lehet a pedál rossz?Már elküldtük villanyszerelö ismerösnek nézze meg,még nem tudni,mi van.Nehezen indul el nem birja meghajtani a kereket,majd hol lassan, hol gyorsan varr.
2014. szept. 1. 19:45
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat,lehet a pedál lesz a ludas és nem egyformán kapja az áramot.Mégegyszer köszi!
2014. szept. 1. 19:47
 6/11 megadex ***** válasza:
lehet hogy csak a meleg nyár miatt, télen nem fog már melegedni
2014. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megnézte szerelö,azt mondta kikoptt a motor, ill.perselynek mondta az alkatrészt,Tur2-s motorhoz.Használtan vettem,de jo állapotunak látszott,és pont a motor van kikopva.Javitás v. új motor,ez van.
2014. szept. 4. 00:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Végy egy Union 2M varrógépet a vaterán, azon lesz Tur-2 motor, pedál, meg minden, 1-2e Ft-ért meg lehet őket kapni, a motorját leveszed, a többi MÉH.
2014. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 megadex ***** válasza:

nekem van egy Tur-2 zsír új motorom gyári dobozban, anyám varrogatott sokat naumann géppekkel, ahhoz vette tartalék motornak, de sosem lett felszerelve, mert közben meghalt..(

A gépeit is megörököltem, egyik 24 programos gyári állványos a másik 16 programos asztali azokon is van motor de azok már hasznaltak ( de jók, azért nem lett lecserélve az új)

Nem hirdetem őket sehol, de ha érdekel esetleg keress meg

2014. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült egy jó állapotu motort szereznem,csak a világitás fehér vezetékét kellene átkötnöm.A 2csavart kicsavaroztam de még egy fehér pöcök fogja a vezetéket,ezt hogy lehet kivenni??? Spéci csavarhuzo kell?Vagy a fehér dugo kijön egy sima kis csvarhuzóval és egy félfordulattal??Valaki segitsen légysz!Ezért nem fizetek szerelönek,légyszi!S.o.s
2014. szept. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!