Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bevált ruhafehérítési praktikák?

Bevált ruhafehérítési praktikák?

Figyelt kérdés

Van a kislányomnak jó néhány ruhája (pólók, kisnadrágok), amik kicsit le vannak szürkülve, szeretném őket kifehéríteni.

Nem foltosak, csak picit szürkébbek, nem hófehérek.


Van valakinek bevált ruhafehérítési praktikája? Hypóba, domestosba nem szeretném rakni, mert van köztük mintás vagy színes szélű póló is, van (pl. a mellékelt fényképen lévő is)pólómatricával van ellátva.


Tudnátok segíteni?


[link]


ui. amit lefényképeztem, az éppen mosásra vár, ezért gyűrött, csak a minta miatt raktam fel. :)


2014. aug. 23. 14:57
 1/3 anonim válasza:
Mosásnál a mosógépbe rakj egy zacskó szódabikarbónát. 2-3 mosás után már látszik az eredmény. Világos színes ruháknál is alkalmazható.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a Vanish oxi action crystal white! :) keresd eurós boltokban, ott akár fele áron beszerezheted mint egy Tescohoz képest. 40-60ml -t rakok általában egy mosáshoz.
2014. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vanish
2014. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!