Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudod hatásosan az...

Mivel tudod hatásosan az odaégett zsírt eltávolítani a tuzhelyedrol, es a tobbi konyhai ezkozokrol? Házi praktikák esetleg amik beváltak!

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen tűzhely. Kerámialaposhoz a hivatalaos tűzhelykaparó viszi le legjobban a makacs foltokat, de a Cif sem rossz.
2012. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi konyhai flóraszeptet használunk és tökéletesen bevált ill ha kell vmilyen súrolót...pl domestot súroló..
2012. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én Domestost használok, hagyom rajta kicsi állni,aztán letörlöm papírtörlővel, de ha nem akarsz vegyi anyagot, akkor asszem szódabikarbóna vagy ecet. Ez neten tuti le van írva vhol.
2012. aug. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a kémia nem segít, jöhet a fizika: gőzpingvin :)
2012. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Házi praktikaként nekem a a só és az ecet kombinációja vált be a legjobban. Még a legmakacsabb zsírlerakódást is tökéletesen lehozza.
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanazt a folyékony mosogatószert használom, amivel a szennyeződést az edényekről tisztítom le. Igaz, hogy a tűzhelyemen nem szokott odaégni, max. csak kifröcsköl, ezért könnyen le is viszi. Melegvizes tisztítókendő + néhány csepp mosogatószer, áttörlöm, majd a tisztítókendőt kiöblítem, letörlöm a tűzhelyet vele, és kész.
2012. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hideg zsíroldó. Mindent visz. Sparban is lehet kapni, nem egy nagy összeg, de a sütőm is szebb, mint újkorában, nagyon erős!


[link]

2012. aug. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna+só+ecet! brutál. ha ennél is jobb kell, akkor well done.
2012. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a mosogatószerrel áztatom be, és egy kis vizet locsolok még rá. Hagyom ázni egy ideig, majd különösebb megeröltetés nélkül le lehet törölni.
2012. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!