Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vegyek-e gőzölős padlótisztító...

Vegyek-e gőzölős padlótisztítót, ha nálunk nagyon kemény a víz?

Figyelt kérdés
8,5 hós ès érzékeny babám miatt tervezem vegyszermentesen takarìtok. De nálunk olyan kemèny a vìz, hogy ha kiforralok cumis üveget, orrszìvót azon alig lehet átlátni, pedig utána mèg ecetes vìzbe is teszem. A desztvìz nem lenne megoldás, mert heti többszöri felmosáshoz szerintem nagyon sok kellene. Már ìgy is avval gőzvasalok, nèha kisvizes kifőzèshez is ezt használom. Ti hogy csináljátok?

#higiénia #ekcéma #babaszoba #gőzölés #Padlótisztìtás #takarìtás
2014. aug. 21. 04:01
 1/3 anonim válasza:
En egy Lloyds-ot nyuzok vagy 20 eve, es ecet megy bele egy kicsi, ami meeg a hatasfokaat is noveli neemileg.
2014. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dixeinsteins válasza:
A gőzölős padlótisztítót csak desztillált vízzel szabad használni, különben tönkre megy. Vannak autószerelő műhelyek, ahol árulnak desztillált vizet, de csak nagyobb mennyiség elvitele lehetséges, viszont olcsóbb mint a bolti. Viszont hogy melyek ezek a műhelyek és mely településen vannak azt sajnos nem tudom.
2014. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a felmosandó terület? Csak azért mert én 50nm mosok fel gőzfelmosóval és nem megy el fél liter víz.

Ahogy látom a neten max 1000Ft a desztillált víz, nem tudom mennyivel drágább a boltba, de ha nem sokkal nagyobb a terület akkor majdem 10 felmosásra elég. Viszont vegyszert nem használsz, így arra nem megy pénz.

2014. aug. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!