Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha nem lesz valami kifejezette...

Ha nem lesz valami kifejezetten foltos, piszkos, hány használat után kell kimosni?

Figyelt kérdés

Pólók, alsóneműk, zoknik: 1 használat után mosom

Pulóverek, nadrágok: 3-4 használat után

Merevítős melltartót szintén 1 használat után kimosok, vagy ez nem tesz jót a merevítőnek?


2014. aug. 19. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Pólókat, alsóneműket, trikókat, zoknikat és a testhezállóbb pulcsikat 1 használat után szoktam mosni. A bővebb pulcsikat 2 használat után, a nadrágokat és a melltartókat csak akkor, ha már rájuk fér. Általában nem lesznek büdösek vagy piszkosak, szóval legfeljebb heti 1x mosom őket.
2014. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak izzadtak én átöblítem őket öblítőszerrel. Van erre külön program a mosógépeken.

Persze a fehérnemű, foltos ruha azonnal mosásba megy.

Én szeretem ha friss illatú a ruha, így a kabát, nadrágon kívül mindent átöblítek egy egész napos használat után.

2014. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Póló, alsónemű, zokni: 1 használat

nadrág, pulóver: attól függ, van olyan, hogy egy használat, van olyan, hogy 3-4 nap

melltartót: topos melltartóim vannak inkább, azokat szagminta alapján :D

Amúgy merevítős melltartót tegyél mosózsákba, ha aggodsz.

2014. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!