Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Véletlenül nem fordítottam ki...

Véletlenül nem fordítottam ki a ruhákat amiket beraktam a mosógépbe, akkor most tönkremennek?

Figyelt kérdés
Próbáltam leállítani de nem tudom...
2014. aug. 18. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért szokták tanácsolni, mert a mosási folyamat során a ruhák kifordulnak. Ha nem fordítod ki, akkor se lesz semmi baja a ruháknak.
2014. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát én még soha nem fordítottam ki őket. A kosz kívül van, akkor nem is jönnek ki belőle szerintem, ha kifordítanám.
2014. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban fakulhat a ruha színe, de nem egy mosástól, hanem ha rendszeresen úgy mosod. A kosz meg kijön kifordítva is :)
2014. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andizsuzsi ***** válasza:
73%
A kifordítás akkor praktikus, ha véletlenül bennmarad egy papírzsepi, mert akkor nem a színe lesz szöszös:) Egyébként a mosópor pont úgy fakítja a ruha színét, mint a visszáját, azon a kifordítás nem segít. Ellenben a napra teregetésnél igen, a nap kiszívhatja a ruha színét, és akkor nem mindegy, melyik oldala van kívül.
2014. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet hogy meg fogsz lepődni, de én soha nem fordítom ki a ruhákat. Bedobálom úgy ahogy vannak a gépbe és kimosom.

Még soha semmilyen hátrányát nem tapasztaltam ennek a módszernek...

2014. aug. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi azért szoktuk kifordítani, hogy ne legyenek rajta bolyhok.
2014. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sose szoktam kifordítani :O
2014. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!