Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » "Foltosan" mosogat a gépem,...

"Foltosan" mosogat a gépem, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

mikor megvettük, mondták, hogy 2kg sót meg 1l vizet bele kell önteni első használatkor. Na most, nekem max 3dl víz meg 30-40dkg só fért bele.


A tányéraim vízkőfoltosak, a poharakat nem mossa ki rendesen...


LIDL sajátmárkás kapszulát használok hozzá.


Gyakorlott(abb) háziasszonyok, mi lehet a baj? 1 hónapos a mosogatónk, AEG, százezres gép (ezt csak azért írom, h nem a leggagyibb kategória)


2014. aug. 8. 10:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen a tabletták mellett találod meg.

Olyasmi flakonban van mint a kézi mosogató szerek, olyan csőrös kupakja van. Általában kék lötyi.

2014. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 10. 10:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Tényleg géptől is függ, nekünk is olyan van, hogy öblítő nélkül is hibátlanra mosogat. Rokonnál meg azzal együtt is foltos minden.
2014. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálunk egy "agyibb" verzió van, szóval értsd: régi.


Én nem használok sem sót, sem öblítőt, csak magát a tablettát.

Első gondolatom nekem is az volt, hogy a lidl és aldi saját márkás hülyeségeit hagyd a polcon legközelebb.....


Ilyen gépeknél, tehát mosogató- és mosógépnél én megveszem a drágább mosószert/mosogatószert/tablettát.

Finisht használok, és az edényeim csillognak, mint a reklámban.


Annyi a lényeg, hogy ne takarják egymást se az edények, se poharak, se semmi, különben nem mossa tisztára! Figyelj a hőfokra, stb.


És, bár a kérdést régen írtad ki, de hátha...


Javultak azóta a mosogatás eredményei?

2014. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

vettem öblítőt, talán egy fokkal jobb, de nem az igazi. Azt tudom, hogy nem szabad, hogy fedje :) nem kosz-foltos, hanem vízkő, vagy nem tudom :/

következőre, ha elfogy a tabletta, veszek finisht, hátha...

2014. aug. 27. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!