Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit foglal magában nálatok a...

Mit foglal magában nálatok a mindennapi takaritás? Mennyire vagytok igényesek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
naponta nem takaritunk, csak bepakolunk a mosogatogepbe, aztan ejszakara elinditjuk. Rendet rakunk ha kell, heti 1x meg jon a takaritono es az takarit.
2014. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Konyhában legyen elmosogatva.

Általában legyen rend a lakásban, ne legyenek dolgok szerte-széjjel.

Hetente egyszer van portörlés-porszívózás-felmosás, általában pénteken.

2014. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felmosas, mosogatás, ha kell vasalás. Mindig egy kicsit valamiből, mert egyszerre nem tudok rendesen kitakaritani. Hol egy kis portorles, furdotakaritas mikor koszos.
2014. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte én is mindennap csinálok ezt-azt, általában kisebb dolgokat, így nem halmozódik fel a teendő.

Ami alap: beágyazás, rendrakás és mosogatás. Mivel kutyát tartok, ha nem is mindennap, de kétnaponta felporszívózom.


Egyébként meg, mikor mit szükséges megcsinálni.

2014. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a ruhákat vasalva rakjátok el? Figyeltek a takarékosságra?
2014. júl. 15. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Kéthetente porszívózás, felmosás. Napi szinten mosogatás, más nincs. Nem vagyok igényes és a család többi tagja sem az. Szerencsére nem jön hozzánk senki, mert akkor kicsit szégyelném is magam. Mondjuk azért nem dobáljuk a szemetet a padlóra és nem végzi senki mellé a dolgát, az már azért zavarna.
2014. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Naponta mosogatás, heti 1x, felsöprés, porszívó, felmosás általában. Én ellenék a koszban simán :D
2014. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ja a ruhákból azt vasalom, ami gyűrött típusú, ingek, trikók, de néha előtte egy hétig áll a fotelban mire erőt gyűjtök. A takarékosságra figyelek, használok ecetet, szódabikarbónát és nem sokat költök egyéb tisztítószerekre.
2014. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ruhákat vasalva rakom el. Sajnos nem vagyok annyira takarékos. A férjemét csak akkor vasalom, mikor felveszi, mert állandóan összetúrja a szekrényt. Kénytelen vagyok minden nap egy kicsit rendezkedni, de még így sincs olyan rend, amilyet szeretnék. Van egy egy évesem.:-). Próbálom elrejteni szem elől ami olyan, pl. ha van vasalatlan ruha, de nem nagyon megy, mert nálunk az egész lakást majdnem belátni. A fürdőbe meg mégsem zsúfolhatok be mindent. Alapvetően tisztaság van, mert minden nap felmosok, csak néha van egy kis kupi, de az sem vészes. Porszívózni csak néha szoktam, kirázós szőnyegeink vannak inkább.
2014. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Evés után azonnal mosogatunk, de amúgy csak kéthetente porszívózunk, mosdót-kádat-vécét-tűzhelyet is csak akkor takarítjuk, ha látszik, hogy koszos (2-3 hetente), vasalni csak inget és más szép ruhát, azt is csak akkor, mielőtt felvennénk. A szekrényben nem zavar senkit, hogy gyűrött, a többi ruhának pedig édesmindegy, hogy vasalva van-e.
2014. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!