Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ valaki lidl Lel...

Használ valaki lidl Lel mosóport? Milyen szerintetek? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. jún. 21. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
jó. pontos árat nem tudok, de olcsó.
2014. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Évekig használtam, csak azért váltottam, mert meguntam az illatát.

9 kilósat vettem univerzálisat, 2300 ft volt pár hónapja.

Számomra tökéletes :) de nekem csak koszos zoknik, max főzés közben koszos leszek, beleizzadok ruhákba, meg ilyen foltok vannak.

2014. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az volt a problémám vele, hogy sokat kell tenni a Lel mosóporból ráadásul nem oldódik bele a ruhákba és mosás után tele lesz a ruha a mosópor maradványival amit rázhatok ki belőle, egész biztos, hogy nem veszem többet. Legutóbb vettem a Tescoban leárazáson Arielt tudom, nem olcsó, de jól tisztít, kevés kell a ruhákhoz belőle. Ha elfogy és nem kapok akciósan akkor a Lidl Maxi Trat mosóport fogom kipróbálni ajánlották és olcsó, azt remélem, hogy jó is.

Egyébként a Lel ár/kg-ban a legolcsóbb a Lidlben.

2014. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha túl sok mosószert használsz, akkor az benne marad a ruhában, ezért nem a mosóport kell szidni :D
2014. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Énazt használom, 2 kilós csomag 1000 ft, nekem megfelel. 2-3 hónapig elég (ketten vagyunk otthon)
2014. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hármas vagyok és a négyesnek üzenem, hogy nem arról van szó, hogy sokat használok. A mosóporok nagyjából ugyan azokból az összetevőkből állnak az árkülönbségek oka az, hogy az olcsó mosóporokban rengeteg inaktív töltőanyag van az aktív szer mellett és ez az inaktív töltőanyag marad a ruhákban mosáskor ugyanis erre nem jellemző, hogy feloldódik. És a LEL-nél rengeteg ilyen töltőanyag maradt a ruhákban. Nekem ez a mosópor csalódás volt. De lehet valakinek bejön az használja, próbálkozzon vele. 38/N
2014. aug. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sose maradt mosóporos.
2014. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!